Akademia Księgowych METRO

Weź udział w naszym projekcie szkoleniowym – Akademii Księgowych, który skutecznie przygotuje Cię do pracy na stanowisku Accountanta w METRO, jednocześnie zapewniającym stałe wynagrodzenie przy zatrudnieniu na umowie o pracę od pierwszego dnia.

Ucz się i zarabiaj w METRO!

Akademia Księgowych to 2 ścieżki edukacji – dla młodszych księgowych ze znajomością języka angielskiego i dla księgowych z doświadczeniem, a bez znajomości języka angielskiego.

Ścieżka dla Młodszych Księgowych

To ścieżka dla Ciebie, jeśli myślisz o rozpoczęciu swojej przygody w księgowości, ale jeszcze nie masz doświadczenia, za to dobrze znasz angielski i chcesz wykorzystywać go w codziennej pracy. To tu nauczysz się wykorzystywać wiedzę o procesach księgowych w praktyce, poznasz systemy i narzędzia księgowe w efekcie czego będziesz mieć szansę na szybki awans na Księgowego.

Interesujące?

Ścieżka dla Księgowego

To ścieżka dla Ciebie, jeśli księgowość to Twoja pasja, masz doświadczenie, znasz i rozumiesz procesy księgowe, a jedyne co Cię powstrzymuje przed pracą w środowisku międzynarodowym to brak znajomości języka angielskiego. W trakcie trwania Akademii Twój czas pracy będzie dzielił się pomiędzy zadania księgowe i zajęcia angielskiego. Po kilku miesiącach komunikacja w języku angielskim nie będzie już dla Ciebie wyzwaniem.

Interesujące?