Nowe biuro METRO SERVICES w centrum Szczecina

Kim jesteśmy

Metro-biuro

Założone w 2012 roku w Szczecinie, METRO Global Solution Center Polska prowadzi procesy finansowo-księgowe dla METRO, wiodącej międzynarodowej firmy hurtowej z siedzibą w Niemczech, oferującej asortyment spożywczy i niespożywczy. METRO działa w ponad 30 krajach na całym świecie, zatrudniając ponad 93 000 pracowników.

W METRO GSC mówimy „We make it count”, ponieważ nasza księgowość to nie tylko liczby, sprawiamy, że liczy się coś więcej. Mamy już ponad 400 pracowników, obsługujemy własne marki handlowe - sklepy METRO/MAKRO w ponad 20 krajach, w Szczecinie działamy od 12 lat, a w naszym wewnętrznym badaniu zaangażowania, blisko 90% naszych pracowników przyznało, że praca w METRO ma sens i pozwala im się rozwijać.

Dołącz do nas, poczuj ducha "We make it count" i twórz społeczność METRO, dla której zawsze liczy się coś więcej.


Ciekawe fakty - METRO Global Solution Center

400
miłośników księgowości
Employees Zatrudniamy blisko 400 entuzjastów księgowości i profesjonalistów z naszej branży.
40%
poliglotów
Language Jesteśmy poliglotami – blisko 40% z nas zna co najmniej dwa języki obce.
+20
krajów
Globe Obsługujemy ponad 20 krajów i stale się rozwijamy.
20
języków
Language Pracujemy w różnorodnym środowisku, pełnym narodowości z całego świata, więc mówimy w blisko 20 językach.

Dowiedz się, dla kogo oferujemy rozwiązania!
Tu znajdziesz więcej informacji o METRO.

Dlaczego my?

We make it count! Jako pracodawca dążymy do stworzenia spójnego, międzynarodowego i nowoczesnego środowiska, w którym ludzie mają wpływ na rozwój własny i rozwój firmy. Wspólnie dążymy do perfekcji. Ciągle się doskonalimy, bo aspirujemy do bycia po prostu najlepszymi w tym, co robimy. Stale rośniemy, a co za tym idzie rozwijamy naszą pozycję i serdecznie zapraszamy do udziału w tym doświadczeniu.

Zachęcamy do skorzystania z naszych ekscytujących możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji oraz otwartej kultury pracy, międzynarodowego nastawienia, nieformalnej atmosfery i pięknego biura w urokliwym Szczecinie! Więcej informacji tutaj.

We make it count

Nasze wartości